אודותי

בנימה אישית

מרשהכיום – במבט לאחור – אני מבינה שהדרך שלי למקום הטיפולי שלי היום החל כבר בגיל העשרה.

כשהייתי בת 13 הכרתי בחורה בגילי שנולדה עם שיתוק מוחין קשה והיתה מאוד מוגבלת פיזית. הייתי מתלווה אליה לטיפולי פיזיותרפיה והתרשמתי כמה התרגול הפשוט משפר את מצבה. זה גרם לי לרצון עז ללמוד, להבין, ולדעת איך לעזור לה יותר.

אני נזכרת  שכמה שנים מאוחר יותר הייתי נכנסת לוויכוחים פילוסופיים עם עצמי בנושא "איך כל אדם חווה את העולם…" אם אני רואה עלה ירוק וחברה שלי רואה את אותו העלה – האם שתינו רואות אותו הדבר??? אם אני חשה בדלקת גרון והחברה שלי חשה בדלקת גרון – האם שתינו חשות אותו הדבר??? האינדוודואלי !!!  התחלתי להתעניין בפסיכולוגיה, שיטות טיפול, תרופות, ובעיקר באנשים.

אחרי שסיימתי לימודי פיזיותרפיה ורפלקסולוגיה החלו להיוולד חמשת הילדים. לפני 27 שנים – כשהבן השני היה תינוק – היו לו קשיים סביב השינה ואחרי שעברנו כמה רופאי משפחה, רופאי ילדים ומומחים לשינה הגענו איתו לטיפול הומיאופתי הראשון שלנו,שפתח לנו את העיניים לגוף/ נפש, הריון ובריאה. עברנו תשאול ארוך ומעמיק – הרבה סיפרנו על

הילד והרבה עלינו ההורים. השינוי לא היה אינסטנט אך מהתחלת הטיפול הרגשתי שמתרחש תהליך מאוד נכון שהשפיע לא רק על השינה אלא גם על הביטחון העצמי, השמחה, והמצב הבריאותי הכללי של הילד שלי שבהמשך גם העלה את רמת הבריאות ושמחה של כל המשפחה.

עיני נפתחו להומיאופתיה.

 התחלתי בקורס "עזרה ראשונה בהומיאופתיה".  אני חיה בקהילה קטנה בערבה ויותר ויותר מחברי הקהילה התחילו לפנות אלי במצבי פציעה וחולי ובכל פעם מחדש היינו נדהמים מההבראה המהירה. הבנתי את היכולת של הטיפול והמשכתי ללימודים מסודרים של 4 שנים ב"בית הספר הישראלי להומיאופתיה" בהנהלת ד"ר חיים רוזנטל. הייתי חוזרת מכל יום לימודים מוקסמת מהחיבור המדהים של הסימפטומים של המטופל עם העבר, ההווה, הגוף,והנפש עם התרופה ההומיאופתית הייחודית.

אני מטפלת מוסמכת בהומיאופתיה מזה 17 משנה. במשך השנים האלו אני ממשיכה ללמוד הומיאופתיה קלאסית אצל טובי ההומיאופתים בארץ ובעולם וגם לומדת שיטות לימוד נוספות הקשורות לטיפול ממוקד בסרטן, טיפול בתופעות לווי של טיפולי הקרנות ורנטגן (שמחה לעזור להם לעבור תקופה זו ביתר קלות ), שיטות של פרוטוקולים ממסטרים הודים, ואיך מטפלים במחלות קשות כמו איידס ומלריה באפריקה ומיישמת את זה כאן בקליניקה שלי.

הקליניקה שלי בקיבוץ סמר ( 20 דקות צפונית לאילת) היא נעימה ומזמינה לילדים ומבוגרים – ובאווירה רגועה זו אני נמצאת בשביל המטופלים שלי.

אני קודם כל הומיאופתית – זהו תחום הטיפול המרכזי שלי. אני מרגישה שההומיאופתיה חודרת לרבדים העמוקים ביותר ויש לה את היכולת להביא להבראה אמיתית, אך כמובן שמשתלב לי בטיפול גם הידע והניסיון של יותר מ-30 שנות טיפול בפיזיותרפיה, רפלקסולוגיה, ביו-אנרגיה,תטא-הילינג, ריקול-הילינג ועוד.

אני מטפלת בכל שלבי בחיים – מעוברות ועד גיל הזהב.    

מהניסיון שלי כמטופלת בעבר אני מאוד מודעת לכך כמה חשוב שהמטפל יהיה פנוי בשבילך – לא רק בפגישה הראשונה – ולכן אני משתדלת לתת מענה כמעט בכל זמן כי ידוע שהילד יעלה חום גבוה…הנער ישבור יד…המבוגר יקבל עקיצה…לא דווקא בשעות פעילות המרפאה.

אני מודה ליקום על כל שיעור שלמדתי בלימודים מסודרים ומהחיים ואין לי מילים לתאר את השמחה שאני חשה לאחר כל טיפול מוצלח כשהמטופל הבריא הפיזית, מרגיש טוב עם עצמו והסובבים אותו ושמח בעולמו.